• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Genel
  • Altın Kaplama Blackberry Passport

Altın Kaplama Blackberry Passport

altinkaplama

Vietnam kökenli Blackberry’nin iflas bayrağını çektiğine dair haberleri paylaşmıştık. Tüm dünya, geçtiğimiz senelerde telefon sektörünün en gözde firmalarından birinin bu hale nasıl geldiğini konuşmuş, birçok hayranı durumu üzgünlük ile karşılamıştı. Çok geçmeden Blackberry henüz bitmedi dermiş gibi, akıllı telefon sektörünün en elit kesimine hitap edecek bir telefonu piyasaya sundu. Piyasaya sunulmasının ardından saatler içerisinde tükenen cihaz, Blackberry’i kurtarır mı? İşte bu bilinmez ancak şimdiye kadar alınan sonuçların da olumlu olduğunu belirtmek gerekiyor.

Blackberry Passport, satış adetleri doğrultusunda büyük bir rekor kırmayı başarmıştı. Firmanın da güvence kaynağı unvanını eline geçirmişti. İş adamlarına özgü bir akıllı telefonu piyasaya sunması ile kurtuluşa ulaşmayı hedefleyen firmanın yatırımı da bunun ile sonuçlanmadı.

altinkaplama

Blackberry ekibi yatırımlarını bu kadar kısa da tutmamış. Özellikle gelişimsel süreçleri takip eden ekibin, altın kaplamalı Passport ile sektörde tekrardan bir farklılık yaratma peşine gittiği kulislerde konuşulmaya başlandı. 2.2 ghz’lik Snapdragon 801 işlemcinin yanı sıra, 3 GB RAM ve 13 megapiksel arka kamera ile her konuda kullanıcısını tatmin etmeyi başaran cihazın, altın kaplama versiyonu ile nasıl bir satış grafiği yakalayacağı herkes tarafından merak edilen başlıkların en başında kendine yer edinmeyi başardı. 24 ayar altın kaplama ile piyasa sunulacak bu telefon, müşterilerin arzuları doğrultusunda değişik modellemeler ile fiyat bandında da değişik rakamları kullanıcısına sunuyor.

Bir önceki yazımız olan İncir Reçeli 2 İnceleme başlıklı makalemizde incir reçeli 2, incir reçeli 2 inceleme ve yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla